Dynamic Layouts (2.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
