Dynamic Layouts (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: List
es: Listado

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: Layout
es: Diseño

en: here
es: aquí

en: Testing
es: Probando

en: Add row
es: Añadir fila

en: Regions
es: Regiones

en: click here
es: haga click aquí

en: Add column
es: Añadir columna

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Edit layout
es: Editar diseño

en: Save layout
es: Guardar diseño

en: Custom row classes
es: Clases de fila personalizada

en: Custom column classes
es: Clases de columnas personalizadas
