Dynamic Library Loader (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Add Row
lt: Pridėti eilutę
