Dynamic Library Loader (2.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Rows
he: שורות

en: Library
he: ספריה
