Dynamic Library Loader (2.0.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Rows
es: Filas

en: Taxonomy Terms
es: Términos de taxonomía

en: Library
es: Librería

en: Context value
es: Valor de contexto
