Dynamic Library Loader (2.0.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Rows
hy: Տողեր
