Dynamic Selection Tools (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման
