Dynamic Selection Tools (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Fields
ar: الحقول

en: Advanced
ar: متقدم

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا
