Dynamic Selection Tools (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Add
az: Əlavə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Advanced
az: Əlavə

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan
