Dynamic Selection Tools (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Add
de: Hinzufügen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Options
de: Optionen

en: Fields
de: Felder

en: Advanced
de: Erweitert

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Common settings
de: Gemeinsame Einstellungen

en: Sort
de: Sortieren

en: Step
de: Schritt

en: Options: @options
de: Optionen: @options

en: Browse available tokens
de: Verfügbare Tokens durchsuchen

en: Fallback value
de: Ersatzwert
