Dynamic Local Tasks (1.1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Weight
ru: Вес

en: Help
ru: Справка

en: Path
ru: Путь

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Route name
ru: Название маршрута
