Dynamic Local Tasks (1.1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
