Dynamic Local Tasks (1.1.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Weight
az: Çəki

en: Help
az: Dəstək

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
