Easy Breadcrumb (2.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Navigation
ro: Navigator

en: or
ro: sau

en: and
ro: şi

en: of
ro: din
