Easy Breadcrumb (2.0.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: or
ar: أو

en: and
ar: و
