Easy Breadcrumb (2.0.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Navigation
it: Navigazione

en: or
it: o

en: and
it: e

en: of
it: di
