Easy Email (2.1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Revision
ne: संशोधन
