Easy Email (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Attachment
tr: Ek

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Module
tr: Modül

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: To
tr: Kime

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Attachments
tr: Ekler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Key
tr: Anahtar

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: From Name
tr: Gönderen Adı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Emails
tr: E-postalar

en: Billing Information
tr: Fatura Bilgisi

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
