Easy Email (2.1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Attachment
ro: Anexă

en: Mail
ro: E-mail

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Module
ro: Modul

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Sent
ro: Trimis

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Templates
ro: Şabloane

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriţi revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi revizia din %revision-date?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Delete all revisions
ro: Ștergeți toate revizuirile

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Shipping Information
ro: Informații despre transport

en: Revision translation affected
ro: Revizuirea traducerii afectate

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ro: Indică dacă ultima modificare a traducerii aparține reviziei curente.

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ro: Sunteți sigur că vreți să întoarceți traducerea @language la revizia din %revision-date?

en: Revert content shared among translations
ro: Întoarceți conținutul împărțit între traduceri
