Easy Email (3.0.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Widok

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Module
pl: Moduł

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: To
pl: Do

en: email
pl: e-mail

en: Recipient
pl: Adresat

en: Sent
pl: Wysłano

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Key
pl: Klucz

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Templates
pl: Szablony

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Emails
pl: E-maile

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Creator
pl: Twórca

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Replacement Patterns
pl: Wzorce zamienników

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: @date by @username
pl: @date przez @username
