Easy Install (8.x-10.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: System
az: Sistem

en: Install
az: Yükləmek

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
az: @module (<span class="admin-disabled">söndürülüb</span>)

en: Uses
az: İstifadə edir
