Easy Install (8.x-10.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: System
fa: سیستم

en: Install
fa: نصب

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
fa: @module (<span class="admin-missing">پیدا نشد</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
fa: @module (<span class="admin-missing">ناسازگار با</span> نسخه @version)

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
fa: @module (<span class="admin-missing">ناسازگار با</span>این نسخه از هسته‌ی دروپال)
