Easy Install (8.x-10.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: System
ro: Sistem

en: Install
ro: Instalare

en: Configure permissions
ro: Configurare permisiuni

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-disabled">dezactivat</span>)

en: Uses
ro: Foloseşte

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ro: @module (<span class="admin-missing">lipsă</span>)

en: Filter modules
ro: Module de filtrare

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
ro: @module (<span class="admin-missing">incompatibil cu</span> această versiune a nucleului Drupal)

en: Filter by name or description
ro: Filtrați după nume sau descriere

en: This version is not compatible with Drupal @core_version and should be replaced.
ro: Această versiune nu este compatibilă cu Drupal @core_version și trebuie înlocuită.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
ro: Acest modul necesită versiunea PHP @php_required și este incompatibil cu versiunea PHP @php_version.

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
ro: Configurați <span class="visually-hidden">modulul @module</span>
