Easy Install (8.x-6.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: System
ar: النظام

en: Install
ar: تثبيت

en: Configure permissions
ar: ضبط الصلاحيات

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-disabled">معطل</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ar: @module (<span class="admin-missing">مفقود</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
ar: @module (<span class="admin-missing">غير متوافق مع</span> النسخة @version)

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
ar: @module (<span class="admin-missing">غير متوافق مع </span> هذا الإصدار من نواة دروبال)
