Easy Social (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Hindi
sr: хинду

en: Catalan
sr: каталонски

en: Basque
sr: баскијски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
