Easy Social (8.x-3.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: Width
ne: चौडाई

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Hindi
ne: हिन्दी
