Easychart (4.0.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: On
fa: روشن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Never
fa: هیچوقت

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Add an option
fa: افزودن یک گزینه

en: Chart
fa: نمودار
