Easychart (4.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
