Easychart (4.0.5) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: On
it: Acceso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Options
it: Opzioni

en: Off
it: Spento

en: Never
it: Mai

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Templates
it: Template

en: Add an option
it: Aggiungi un'opzione

en: Config
it: Configurazione
