Easychart (4.0.5) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: On
ru: Вкл

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Off
ru: Выкл

en: Never
ru: Никогда

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Update frequency
ru: Частота обновления

en: Installed
ru: Установлено

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Add an option
ru: Добавить параметр

en: Add a group
ru: Добавить группу

en: Config
ru: Конфигурация
