Easychart (4.0.8) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: On
he: פעיל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: לעולם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Config
he: קונפיג
