Easychart (4.0.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ
