Easychart (4.0.9) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Body
id: Isi

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: On
id: Pada

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Options
id: Opsi

en: Off
id: Matikan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: Templates
id: Templat

en: Chart
id: Grafik
