Easychart (4.0.9) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: On
ro: Pornit

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Options
ro: Opţiuni

en: Off
ro: Oprit

en: Never
ro: Niciodată

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Templates
ro: Şabloane

en: Add an option
ro: Adaugă o opţiune

en: Config
ro: Configurație
