Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Page
he: דף

en: Never
he: לעולם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Site information
he: מידע על האתר

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Config
he: קונפיג

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
