Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ
