Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
