Easychart (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
