EAV Field (2.0.5) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Widget
az: Vidcet

en: Random
az: Təsadüfi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Values
az: Qiymətlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Boolean
az: Məntiq

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Field types
az: Sahə növləri
