Extra Block Types - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Disable
ru: Отключить

en: error
ru: ошибка

en: Center
ru: Центр

en: Mode
ru: Режим

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Installed
ru: Установлено

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Speed
ru: Скорость

en: notice
ru: замечание

en: Styles
ru: Стили

en: Auto height
ru: Авто высота

en: Fixed width
ru: Фиксированная ширина

en: Gutter
ru: Канавка

en: Breakpoint
ru: Точка останова
