Extra Block Types - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Disable
es: Desactivar

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Center
es: Centrado

en: Mode
es: Modo

en: Loop
es: Bucle

en: Navigation
es: Navegación

en: Not installed
es: No instalado

en: Controls
es: Controles

en: Carousel
es: Carrusel

en: Installed
es: Instalado

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Speed
es: Velocidad

en: Styles
es: Estilos

en: Fixed width
es: Ancho fijo

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)
