Extra Block Types - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Center
id: Tengah

en: Loop
id: Pengulangan

en: Navigation
id: Navigasi

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: Styles
id: Gaya

en: Fixed width
id: Lebar tetap
