Extra Block Types - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Center
fr: Centre

en: Loop
fr: Boucle

en: Navigation position
fr: Position de la navigation

en: Not installed
fr: Non installé

en: Controls
fr: Contrôles

en: Installed
fr: Installé

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Speed
fr: Vitesse

en: Fixed width
fr: Largeur fixe

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt

en: Slides to scroll
fr: Diapositives à faire défiler
