Extra Block Types - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Mode
ne: प्रकार

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
