Extra Block Types - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Center
fa: وسط

en: Mode
fa: سبک

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Installed
fa: نصب شده

en: Speed
fa: سرعت

en: Styles
fa: استایل ها

en: Fixed width
fa: پهنای ثابت
