Extra Block Types - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Center
az: Mərkəz

en: Mode
az: Rejim

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Styles
az: Üslublar
