Extra Block Types - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disable
da: Deaktivér

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Center
da: Centreret

en: Mode
da: Tilstand

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Speed
da: Hastighed

en: Fixed width
da: Fast bredde
