Extra Block Types - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Gallery
nl: Album

en: Mode
nl: Modus

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Speed
nl: Snelheid

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Responsive settings
nl: Responsive-instellingen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Not created
nl: Niet aangemaakt
