Extra Block Types - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Blocks
ja: ブロック

en: Choose a layout for this section
ja: このセクションのレイアウトを選択

en: Column widths
ja: カラム幅
