Extra Block Types - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Medium
ar: متوسط

en: Loop
ar: حلقة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Operation
ar: عملية

en: Hidden
ar: مخفي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: Inherit
ar: مشتق
